Новини компанії.

Новини компанії. метою поліпшення поведінки користувачів на

Новини компанії.

Банк Хоум Кредит, один з лідерів банківської роздробу, запустив бонусну програму «Користь». Пошуковою оптимізацією і просуванням нового сайту програми – www.kartapolza.ru – займеться компанія iSEO.

Всім своїм клієнтам ми будемо проводити безкоштовний аудит юзабіліті з метою поліпшення поведінки користувачів на сайті.

21 та 22 березня в центрі Digital October пройде конференція «eTarget-2013», в якій візьме участь Олексій Срынник, виконавчий директор компанії iSEO.

Агентство iConText виграло тендер на медіапланування і ведення контекстної реклами для ВАТ «Вимпелком» (бренд «Білайн»), а компанія iSEO займеться просуванням сайтів «Білайн» на території РФ.

22 листопада на 11-ої щорічної конференції «Оптимізація-2012» з доповіддю про те, як розробити інтернет-магазин і не проспати SEO, виступить Олександр Чурилов, генеральний директор компанії iSEO.

Минулої п’ятниці завершилась щорічна конференція «САЙТ-2012», що проходила 27 і 28 вересня у центрі Digital October в Москві.

11 жовтня з доповіддю на тему «ТОП-20 рекомендацій по SEO для інтернет-магазинів» виступить Володимир Харев, керівник просування проектів e-commerce компанії iSEO.

28 вересня у центрі Digital October (Москва) в рамках 4-ї міжнародної конференції «САЙТ-2012» з доповіддю на тему «Ризики Замовника при створенні сайту та їх мінімізація» виступить Олександр Чурилов, генеральний директор iSEO.

Саме під таким девізом проходить літо в iSEO. Тільки в липні ми проведемо АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНИЙ експрес-аудит вашого сайту і надамо рекомендації щодо його оптимізації.

Кейс Castorama.ru: зростання органічного трафіку інтернет-магазину в 2018 році на 45% порівняно з 2017 роком. Стратегія просування iSEO.ru.

Просування сайту Volkswagen.ru в Росії. Як наростити брендовий трафік при наявності обмежень CMS сайту, використовуючи YouTube-канал бренду та інші ресурси.

Кейс по оптимізації сайту для банку Хоум Кредит. Збільшення видимості сайту в пошуковій видачі, збільшення цільового органічного трафіку. Рішення завдання та результати.

https://doxod.top/